Księgowość i prawo

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa  współpracujemy z kancelarią prawną i biurem rachunkowym. Doradzamy, podpowiadamy i proponujemy, jak najlepiej oraz najkorzystniej zorganizować pracę w firmie pod względem podatkowym oraz prawnym.

Biuro Rachunkowe świadczy kompleksowe usługi w zakresie obsługi rachunkowo-księgowej zarówno dla spółek kapitałowych, spółek osobowych jak i dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Dla każdego klienta jest przygotowana indywidualna oferta obsługi i prowadzenia księgowości w siedzibie biura z wykorzystaniem własnych systemów księgowych bądź w siedzibie klienta.

Kancelaria prawna, z którą współpracujemy specjalizuje się w prawie gospodarczym i prawie handlowym, w tym transakcjach M&A na rynku rodzimym oraz w Niemczech. Doradza firmom z zakresu prawa pracy, w tym prawa pracy Unii Europejskiej i prawa pracy w Niemczech. Ponad to specjalizuje się także w obsłudze prawnej przedsiębiorców w polsko – niemieckim obrocie gospodarczym oraz firm z branży IT.